Deelnemers groep C

Lijst sorteren op:

Totaal aantal deelnemers: 223

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1 Ronny Willen M 1847 Eisden  
2 Frank Eimer M 1839 SC Niederkirchen  
3 Gerhard Moog M 1831 Schachfreunde Baesweiler  
4 Jaap van den Berg M 1798 SV Promotie  
5 Sjoerd Rookus M 1796 JSV Sissa  
6 Wesley Carmans M 1791 SC Heusden  
7 Guido Jannis M 1790 Overpelt  
8 Meile Tamminga M 1789 SHTV  
9 Kenneth Muller M 1783 SC Assen / JSV SISSA  
10 John Cörvers M 1779 Hoensbroek / Max Euwe
11 Christina Eimer V 1778 SC Niederkrichen  
12 Erik Tutenel M 1776 SV Landen  
13 Alicia Akulova V 1771 Leopoldsburg  
14 Denny Ringeltaube M 1767 Klub Kölner Schachfreunde e.V.  
15 Max Sistig M 1761 SG Porz  
16 Elnathan Ghebreab M 1761 Capelse SV  
17 Bart Vervaet M 1760 Leuven Centraal  
18 Olav Erikstad M 1756 Akademisk Sjakk-Klubb Oslo  
19 René Weerts M 1756 DSC / Schaakhuis  
20 Albert Dekker M 1756 SC Bergen  
21 Gerard Werkhoven M 1755 RSC Belgisch Park  
22 Pim Lammes M 1746 Tegelen
23 Frieda Arnold V 1746 Leiderdorp  
24 Ramin De Cocq M 1743 Geelse schaakkring  
25 Joost de Bruin M 1740 De Juiste -Z-
26 Tobias Jacobs M 1739 WLC  
27 Michael Schera M 1738 SC Caissa Schwarzenbach  
28 Kasper Bleeker M 1737 Caïssa  
29 Jord Ypma M 1737 Lsv de Stormpionnen  
30 Jasper Dekker M 1732 Sc Bergen  
31 Jan Heijenrath M 1727 Schaesberg
32 Tyani De Rycke V 1726 LSV-Chesspirant  
33 Jan Londers M 1725 LSV-Chesspirant  
34 Alexander van Setten M 1719 MSV Meppel  
35 Mareike Dietrich V 1717 SV Emport Erfurt  
36 Marie Mitran V 1716 Moretus Hoboken  
37 Ed Eveleens M 1716 Promotie  
38 Willem Brouwer M 1713 SK Souburg  
39 Marc Van Stiphout M 1709 Overpelt  
40 Wim Veelenturf M 1709 Sc Woerden  
41 Kevin Deider M 1701 DJK Aufwärts Aachen  
42 Roger Labruyere M 1698 Almere
43 John Uckerman M 1698 Schaesberg
44 Sasa Albers M 1697 Arnhemse Schaakacademie  
45 Ferry Zatyko M 1693 LSC chesspirant  
46 Huib Vriens M 1691 Caissa-Amsterdam  
47 Georges Marechal M 1682 Tour d'Ans-Loncin  
48 Sophie Welling V 1681 JSV SISSA  
49 Mikhail Akulov M 1681 Leopoldsburg  
50 Harrie Boom M 1679 EsPion  
51 Hein de Boer M 1679 MSV-VSM
52 Dominic Fortenbacher M 1678 Gütersloher Schachverein  
53 Urbain Vaneylen M 1677    
54 Mick Godding M 1677 De Juiste -Z-
55 Raymond Jacobsen M 1673 Schaakstad Apeldoorn  
56 Dylan Achuthan M 1673 3 Torens  
57 Dimitrios Papageorgiou M 1673 SO Ilioupolis  
58 Andrzej Nasuta M 1673    
59 Jenny Hartjes V 1671 SK Xanten  
60 Marcel Kusse M 1667 EsPion  
61 Daan Baselmans M 1661 T.S.V. Rochade  
62 Piet Ulburghs M 1660 Heusden B  
63 Frank Hauffe M 1656 OSC Rheinhausen  
64 Mika Rutjens M 1653 Arnhemse Schaakacademie  
65 Stefan Vleming M 1652 Stormpionnen  
66 Alisha Warnaar V 1647 LSG  
67 Giovanni Callebaut M 1642 KBSK BRUGGE  
68 Wout Verboven M 1642 Dolle Toren Leuven  
69 Andreas Nissel M 1636 SF Baesweiler  
70 Paul Bokern M 1628 De Juiste -Z-
71 Richard Orbons M 1624 Kerkrade
72 Jie-ren Tjin A Lien M 1622 SV Botwinnik  
73 Parcival Rogge M 1622    
74 Paul Wiedenbruch M 1617 Düsseldorfer SK  
75 Pascal Woyave M 1612 Tour d'Ans-Loncin  
76 Leandro Slagboom M 1612 Philidor 1847  
77 Ike Tjin A Lien M 1608 SV Botwinnik  
78 Luc Oosterlinck M 1605 De Drie Torens Gent  
79 Martie van der Sanden M 1595 RDS/WLC  
80 Jelmer van Aken M 1595 JSC Magnus Leidsche Rijn  
81 Djad Maes M 1594 SV Spijkenisse  
82 Franz-dieter Krug M 1593 SVG 1928 Alsdorf e.V.  
83 Aldo Oxener M 1587 Sc Woerden  
84 André Maass M 1584 Aachener SV 1856 e.V.  
85 Steven Steegmans M 1584 KHSC O'Kelly  
86 Billy Buelen M 1582 Hasselt  
87 Tim Busscher M 1578 Ratinghouder KNSB  
88 Wendy Huang V 1572 WLC  
89 Marcel De Schepper M 1570 KSK Deurne  
90 Johanna Sturm V 1565 Voerendaal
91 Stig Slorafoss M 1564 SK Stjernen  
92 Sepehr Saberi M 1559    
93 Mike Liston M 1558    
94 Rune Vanoverloop M 1555 Leuven Centraal  
95 Saul de Jongh M 1550    
96 Joop Gijsbers M 1548 SV Amsterdam West  
97 Tim Weynjes M 1544    
98 Jiaqi Chen M 1538 LSV-Chesspirant  
99 Glenn Malfliet M 1537 LSV-Chesspirant  
100 Lieven Peelman M 1537 KGSRL  
101 Stephan van der Hagen M 1532 Haren  
102 Meri Bahadoer V 1531 Charlois Europoort  
103 Tim Lennartz M 1530    
104 Brendan Lieuw M 1527 SV Almere  
105 Sake Jan de Boer M 1525 SC De Paardensprong  
106 Thiemen Dekker M 1525 Arnhemse Schaakacademie  
107 Mees de Heij M 1519 JSC Magnus Leidsche Rijn  
108 Guillaume Mernier M 1517 NSK  
109 Ovi Mitran M 1512 Moretus Hoboken  
110 Johan Dijkstra M 1510 Van derLinde  
111 Lorin Arnold M 1505 Leiderdorp  
112 Bas Pasterkamp M 1500 MSV-VSM
113 Gregor Waskowsky M 1497 LSG  
114 Laurens Ekker M 1497 Tegelen
115 Tommy Grooten M 1496 WLC/ESV/HMC  
116 Cato de Zoeten V 1496 SV Voorschoten  
117 Willy Swijsen M 1494 Hasselt O'Kelly  
118 Dennis Jansma M 1488 Purmerend  
119 Michelle de Liefde V 1484 Haeghe Ooievaar  
120 Rob Haarsma M 1484 De Postertoren
121 Freddy Oosterlinck M 1482 Chesspirant  
122 Toon Rutjens M 1476 Ratinghouder KNSB  
123 Ravindran R M 1474    
124 Dimitri ten Have M 1467 Blerick
125 Ties Dumont M 1466 Voerendaal
126 Ansh Jakhari M 1465 SV Spijkenisse  
127 Volker Schlepütz M 1459 Sportfreunde Katernberg  
128 Ines Dellaert V 1454 Caballos Zottegem  
129 Bob Vonken M 1450 Voerendaal
130 Daan Hubers M 1447 HSC Helmond  
131 Rudolf Zannoni M 1445 schachfreunde Essen-Werden 1924/80  
132 Kevin Wibowo M 1444 Stichting Topschaak Brabant (STB)  
133 Xander Thienpont M 1444 LSV Chesspirant  
134 Wolf Naessens M 1440 LSV-Chesspirant  
135 Pjotr Cappan M 1430 LSV-Chesspirant  
136 Anja Janssen V 1430 SV Wageningen  
137 Frank Beusen M 1426 ASC/Reynaerde  
138 Fotini Papageorgiou V 1425 Zinon Glyfadas  
139 Alexander Malfliet M 1425 LSV-Chesspirant  
140 Simon Mernier M 1418 NSK  
141 Senne Goossens M 1417 Koninklijke Turnhoutse Schaakkring  
142 Nanne van Foreest M 1416 Groninger Combinatie  
143 Manasvita Basa V 1402 Almere Schaak Club  
144 David Ter Weele M 1400    
145 Rezar Domínguez M 1394 MSV-VSM
146 Micha Ronner M 1389 MSV-VSM
147 Siebe van Manen M 1389 JSV Magnus Leidsche Rijn  
148 Harry Nietsch M 1385 Maastricht
149 Valerie Janssen V 1378 SG Rijswijk  
150 Jo Laureys M 1378 LSV-Chesspirant  
151 Bert Gerards M 1375 GESS
152 Vladimir Akulov M 1362 Leopoldsburg  
153 Lars Rutjens M 1360 Arnhemse Schaakacademie  
154 Hugo Froeyman M 1355    
155 Kevin de Rooij M 1355 Caïssa-Eenhoorn  
156 Lias De Smedt M 1353 LSV-Chesspirant  
157 Ludmilla Zannoni V 1348 schachfreunde essen-werden 1924/80  
158 Krista Dethier V 1346    
159 Peter Boesmans M 1342 KHSC O'Kelly  
160 Kiri Arnold V 1340 Leiderdorp  
161 Daniel Knol M 1333 sv Almere  
162 Jan Schoffelen M 1331 Heerlen en Schaesberg
163 Cinderella Harder V 1330 Eisden  
164 Rik Boudry M 1321 LSV Chesspirant  
165 Martin Mernier M 1320 NSK  
166 Tom Koolen M 1319 De Juiste -Z-
167 Laura Decruyenaere V 1313 LSV-Chesspirant  
168 Hanne Gelders V 1312 de 4 pionnen  
169 Kobe Smeets M 1311 JSC Magnus Leidsche Rijn  
170 Annabel Vleming V 1298 de Stormpionnen  
171 Guido Heuts M 1276 Ratinghouder KNSB  
172 Vsevolod Akulov M 1276 Leopoldsburg  
173 Victor Decruyenaere M 1272 LSV-Chesspirant  
174 Alistair Mcdonald M 1266 MSV-VSM
175 Ruben Wibowo M 1261 Stichting Topschaak Brabant (STB)  
176 Gertjan van Manen M 1258 JSC Magnus Leidsche Rijn  
177 Matei Govoreanu M 1253 Rokade Westerlo  
178 Luca Boatca M 1247 SLim Houthalen-Oost  
179 Elise Borgelioen V 1242 STB  
180 Ella Welling V 1239 JSV SISSA  
181 Robert Bloem M 1237 SV Opening 64  
182 Alexie Sheen Condes V 1233 LSV-Chesspirant  
183 Zayd Maes M 1228 SV Spijkenisse  
184 Wouter Wieggers M 1225 SV Wageningen  
185 Anders Erikstad M 1214 Oslo Schakselskap  
186 Pierre-stéphane Decruyenaere M 1211 LSV-Chesspirant  
187 Yaroslav Akulov M 1200 Leopoldsburg  
188 Marte Gelders V 1167 de 4 pionnen  
189 Veerle Ongenae V 1162 LSV-Chesspirant  
190 Maiko van Dalen M 1154 WLC
191 Leen Smis V 1153 LSV-Chesspirant  
192 Jo Sonck M 1150 LSV Chesspirant  
193 Nils Fietz M 1147 Mönchengladbacher Schachverein  
194 Jona Henrik Bartels M 1116 Mönchengladbacher SV  
195 Flore Gelders V 1109 de 4 pionnen  
196 Linde Vleming V 1104 de Stormpionnen  
197 Annika Gageik V 1101 Schachfreunde Geilenkirchen  
198 Dien Slangen V 1089 Maastricht
199 Mano Deckers M 1087 Maastricht  
200 Oliver Lokietek M 1052 SVG 1928 Alsdorf e.V.  
201 Vic Van Eester M 1031 Neerpelt  
202 Jef Van Eester M 1023 Neerpelt  
203 Jonte Axel Schmitz M 1020 Schachverein Würselen 1926  
204 Gachatur Kazarjan M 1020 De Pionier  
205 Nicolas Kauschanski M 1003 DJK Aufwärts Aachen  
206 Manuel Alonso Davids M 1000 SG Nettetal  
207 Detlef Wiedenbruch M 1000    
208 Ljupcho Nikolovski M 1000    
209 Jose de Goede V 918 SV Opening 64  
210 Jan Luc Borrmann M 904 SVG 1928 Alsdorf e.V.  
211 Konrad Mackiewicz M 877 SVG 1928 Alsdorf e.V.  
212 Joshua Ekker M 876 Tegelen
213 Justin van Wijk M 846 Voerendaal
214 Nikita Kozlov M 799 DJK Aufwärts St.Josef Aachen 1920  
215 Silke Wiedenbruch V 798 Dusseldorfer Schachklub 12/25  
216 Jelmar Klinkenberg M 732 Voerendaal
217 Rhys Arnold M 670 Leiderdorp  
218 Mathias De Keukelaere M 661 LSV Chesspirant  
219 Luna Huang V 403 ESV  
220 Seth Mcgregor M Huisschaker  
221 Patrick Lambrechts M Leuven  
222 Johanna Brouwer V SK Souburg  
223 Eddie Dawid M Huisschaker  


Limburgse
Schaakbond