Deelnemers groep A

Lijst sorteren op:

Totaal aantal deelnemers: 104

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1 GM Benjamin Bok M 2635 Het Zwarte Schaap  
2 GM Loek van Wely M 2622 Kennemer Combinatie  
3 GM Jorden van Foreest M 2598 Kennemer Combinatie  
4 GM Alexander Donchenko M 2593 SF Deizisau  
5 GM Mikhail Gurevich M 2571 Wirtzfeld  
6 GM Sipke Ernst M 2533 Groninger Combinatie  
7 GM Lucas van Foreest M 2528 JSV SISSA  
8 GM Daniel Sadzikowski M 2522    
9 GM Grzegorz Nasuta M 2517    
10 IM Miguoel Admiraal M 2505 Chesscool  
11 GM Martijn Dambacher M 2500 Blerick
12 IM Thomas Beerdsen M 2483 MuConsult Apeldoorn  
13 IM Hing Ting Lai M 2463 De Raadsheer  
14 GM Mher hovhannisyan M 2461 Crelel  
15 FM Raymond Song M 2450    
16 WGM Olga Girya V 2449 SC Bad Königshofen 1957  
17 IM Koen Leenhouts M 2443 HWP Sas van Gent  
18 IM Max Warmerdam M 2440 Tegelen
19 IM Thibaut Vandenbussche M 2435 Charlois Europoort  
20 IM Charles Monroy M 2432 Rennes Paul Bert  
21 FM Marcel Harff M 2399 Blerick
22 IM Christian Braun M 2387 Voerendaal
23 FM Noah Fecker M 2346 SK St.Gallen  
24 FM Eelke de Boer M 2338 Groninger Combinatie  
25 IM Herman Grooten M 2334 De Stukkenjagers  
26 FM Georgi Tomov M 2328    
27 FM Daniel Fischer M 2322    
28 FM Vincent Blom M 2292 Sv Voorschoten  
29 FM Pascal Barzen M 2292 SG Trier  
30 FM Iwo Godzwon M 2285 Hetman Katowice  
31 FM Ivan Mezentsev M 2281    
32 Jonas Hilwerda M 2276 SG Staunton  
33 IM Masha Klinova V 2272 Wirtzfeld  
34 FM Frederic Decoster M 2271 Oostkamp  
35 Joshua Eckardt M 2258 KS Iserlohn  
36 FM Harold van Dijk M 2252 sv Krimpen aan den IJssel  
37 Luca Suvorov M 2250 Sg Porz  
38 Stefan Schiffer M 2250 Brühler SK 1920 e. V.  
39 Henk-jan Visser M 2242 Caissa-Eenhoorn  
40 CM Remco Sprangers M 2230 S.V. Waalwijk  
41 FM Joris Kokje M 2228 Paul Keres  
42 Jan Balje M 2222 Groninger Combinatie  
43 FM Jozef Simenon M 2221 D.J.C.
44 Mathias Philipsen M 2220 Geel  
45 Max Meessen M 2217 SK Union Oldenburg  
46 Martin Villwock M 2211 SF Essen-Katernberg  
47 FM Siem Van Dael M 2207 Venlo
48 Klaus Rybarczyk M 2206 SG Niederkassel  
49 Dirk Norbert Jansen M 2200 SV Weidenau/Geisweid  
50 Tim Kett M 2197 West Is Best  
51 FM Fatih Baltic M 2195 DJK Aufwärts St. Josef Aachen 1920  
52 FM Stefan Tabak M 2190 Leiderdorp  
53 WIM Varshini Velavan V 2189    
54 Philipp Schmitz M 2187 KS Iserlohn  
55 Dawid Pieper M 2187 Svg. 1920 Plettenberg e.V.  
56 FM Rene Tiggelman M 2184 SKS  
57 Marius Gramb M 2176 Blerick
58 Felix Werthebach M 2175 SG Bochum 1931  
59 Frank dr. Hoffmeister M 2175 Europchess  
60 FM Thomas Huesmann M 2168 Rochade Eupen-Kelmis  
61 Wilfried Harff M 2167 Blerick
62 FM Tom de Jong M 2167 Oud Zuylen Utrecht  
63 Johann Engel M 2165 Brühler SK  
64 Maaike Keetman V 2159 De Waagtoren  
65 Ward Van Eetvelde M 2157 L.S.V.-Chesspirant  
66 FM Dushyant Sharma M 2157    
67 Henrik Bolding Pedersen M 2155 Furesø  
68 WIM Hanne Goossens V 2155 Geel  
69 Robin Bentel M 2148 Herforder Schachverein Königsspringer v.  
70 Henk van der Velde M 2148 Charlois Europoort  
71 FM Adrian Clemens M 2146 SV Groninger Combinatie  
72 Mick van Randtwijk M 2146 ASV  
73 Pieter Verhoef M 2145 ASV  
74 Alef Boer M 2139 Groninger combinatie  
75 Arjan van Lith M 2138 W.S.G.  
76 Martin Wecker M 2137 Godesberger SK  
77 Kedem Gutkind M 2135 SV Voorschoten  
78 Tom Bus M 2133 Voerendaal
79 Bert van der Marel M 2130 Philidor Leiden  
80 Meinolf Kemper M 2128 SK Delbrück  
81 Niklas Van Der Valk M 2126 SG Trier  
82 Mark Vermeer M 2124 Capelse SV  
83 Idris Asadzade M 2123 Königsspringer 1919 Leverkusen  
84 Eduard Coenen M 2122 t Pionneke
85 Thijs Roorda M 2118 Philidor Leiden  
86 Khoi Pham M 2116 VAS  
87 Norbert Eßer M 2116 Schachgemeinschaft 1955 Hochneukirch  
88 Sjoerd van Roon M 2115 Stukkenjagers  
89 Alex Moreto Quintana M 2114    
90 Frans Helmond M 2108 De Juiste -Z-
91 Sarvadh Sathiaram M 2103 Chennai  
92 Tino Kornitzky M 2100 FC Bayern München  
93 Machteld van Foreest V 2095 Groninger Combinatie  
94 FM Jan Roebers M 2093 VAS  
95 Eline Roebers V 2091 VAS  
96 Martijn Otten M 2091 SV Leiderdorp  
97 Tom Van De Perre M 2089 Opwijk  
98 Peter Kalisvaart M 2087 S. Landau  
99 Borna Mohammadi Nia M 2080 DJK Aufwaerts Aachen  
100 WFM Paula-alexandra Gitu V 2072    
101 Erwin Kalle M 2062 BSV  
102 Randy Van Houtte M 2062 Wetteren  
103 Marcel Schroer M 2057 Woerden  
104 Hans Hoornstra M 2054 Maastricht


Limburgse
Schaakbond