Deelnemers groep C

Lijst sorteren op:

Totaal aantal deelnemers: 248

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1 Gerhard Moog M 1834 Schachfreunde Baesweiler 1980 e.V.  
2 Gerard Kastelein M 1833 Erasmus  
3 Sjoerd Rookus M 1831 JSV SISSA / Zwols S.G.  
4 Stefan Vleming M 1828 Stormpionnen  
5 Christian Kaufung M 1807 TV Bruckhausen  
6 Max Kanbier M 1806 SV Promotie  
7 Sjaak Steijn M 1805 Schaakvereniging Middelburg  
8 Jeroen Frijling M 1793 Alphense SC  
9 Pim Lammes M 1793 Tegelen
10 Leon ter Beek M 1792 HMC Den Bosch  
11 Erik Tutenel M 1791 SV Landen  
12 José Miguel Clavero M 1790 Capablanca (Madrid)  
13 Meile Tamminga M 1789 SHTV  
14 Matthijs van Merwijk M 1789 De Baronie  
15 Joep Peeters M 1788 HSC Helmond  
16 Jan Londers M 1787 LSV-Chesspirant  
17 Dirk Ratzkowski M 1784 Walsumer Schachclub 72 e.V.  
18 Fer Mesman M 1783 Het Spaarne  
19 Harrie Boom M 1782 EsPion  
20 Anna Martinez V 1781 SV Wageningen + SV de Toren  
21 Leonardo Korinth M 1781 DJK Aufwärts St. Josef Aachen 1920  
22 Alexander van Setten M 1773 MSV Meppel  
23 Reinier Overtoom M 1770 Maastricht
24 Tjeerd Santema M 1769 JSV SISSA  
25 Lev Akulov M 1764 SC Leopoldsburg  
26 John Corvers M 1761 Hoensbroek / Max Euwe
27 Juliette Sleurs V 1760 NSK  
28 Pieter van Foreest M 1758 Groninger Combinatie  
29 Danny Arns M 1756 Schaesberg
30 Olivier Hersperger M 1756 Amsterdam West  
31 Ben van Os M 1752 sv Assen  
32 Steffen Kaufmann M 1744 Schachfreunde Essen Überruhr 46/53 e.V.  
33 Ed Eveleens M 1742 Promotie  
34 Robbert Decruyenaere M 1735 L.S.V.-Chesspirant  
35 Ludwig Lennartz M 1734 DJK Arminia Eilendorf  
36 Karg Brunner M 1734 Schaakmat  
37 Michael Kronseder M 1734 SV 1925 Hürth-Berrenrath  
38 Ralf Reiser M 1733 TSG Oberschöneweide  
39 Christiaan Beukema M 1731 STB en Stukkenjagers  
40 Jan Heijenrath M 1731 Schaesberg
41 Michael Joerres M 1731 Eschweiler Schachclub 1921 e.V.  
42 Arthur Maters M 1730 SV De Toren  
43 Ben de Vries M 1730 Bakkeveen  
44 Cees van Zelst M 1723 HMC den Bosch  
45 Michael Schera M 1723 SC Caissa Schwarzenbach  
46 Erik Bouwmans M 1715 Eindhoven  
47 Grégory Cristino M 1714 CERCLE ROYAL D'ECHECS DE LIEGE  
48 Joerg Luecking M 1714 SC Rochade Rüttenscheid 1983  
49 Karl Frings M 1714 Stolberger Schachverein 1927  
50 Kevin Brands M 1711 Waagtoren  
51 Franz Johnen M 1711 SVG Alsdorf  
52 Paul Koster M 1710 SV Middelburg  
53 Bas van der Putte M 1708 Bergen op Zoomse Schaakvereniging  
54 Hans-Ferdinand Stuch M 1707 SC Bonn-Beuel  
55 Ferry Zatyko M 1702 LSV-Chesspirant  
56 Babak Zahmat M 1701 De Toren Arnhem  
57 Ike Tjin A Lien M 1699 SV Voorburg  
58 Sophie Welling V 1695 JSV SISSA  
59 Constantijn Beukema M 1695 STB en Stukkenjagers  
60 Urbain Vaneylen M 1694 O'Kelly Hasselt  
61 Arend van Grootheest M 1693 Dordrecht  
62 Bert Kramer M 1692 HMC  
63 Lucas de Jong M 1689 SMB  
64 Michiel van Hasselt M 1686 Paul Keres  
65 Jorn Torenbosch M 1686 JSV SISSA  
66 Rick Kompaan M 1685 WES  
67 Wim Veelenturf M 1683 SC Woerden  
68 Nicolas Vandenbossche M 1682 L.S.V.-Chesspirant VZW  
69 Kevin Deider M 1681 Schaesberg
70 Stefan Vaneylen M 1671 Hasselt O'Kelly  
71 Borna Mohammadi Nia M 1671 DJK Aufwärts Aachen  
72 Bert Loedeman M 1663 SGAmersfoort  
73 Richard Orbons M 1661 Kerkrade
74 Jan Koppendaal M 1660 Van der Linde  
75 Wim Bressers M 1659 Osse SV  
76 Frank Hauffe M 1657 OSC Rheinhausen  
77 Piet Ulburghs M 1651 Heusden  
78 Casper Pieters M 1649 Wijker Toren  
79 John Uckerman M 1645 Schaesberg
80 Paul van Velthoven M 1644 Sissa  
81 Patrick Van Der Linden M 1644 DJZ Lille  
82 Kevin Severine M 1639    
83 John Bakker M 1639 Barendrecht  
84 Michael Havenith M 1638 SV Würselen 1926 e. V.  
85 Josef Juergens M 1635 Dusseldorfer Schachverein 1854  
86 Franz-dieter Krug M 1630 Schaesberg
87 Jo Engels M 1629 Kerkrade
88 Ton de Vries M 1626 Wijker Toren  
89 Jie-ren Tjin A Lien M 1626 SV Voorburg  
90 Marie Mitran V 1625 Brasschaak  
91 Antoine Snyers M 1624 Landen  
92 Marcel De Schepper M 1618 KSK Deurne  
93 Dominic Fortenbacher M 1617 Gütersloher Schachverein von 1923 ev  
94 Miki Nieczyporowski M 1616 Venlo
95 Markus Mohr M 1616 SC Roetgen  
96 Georges Marechal M 1614 TAL  
97 Ramin De Cocq M 1614 STB  
98 Pascal Woyave M 1612 TAL  
99 Mike Liston M 1611    
100 Bas Pasterkamp M 1611 Maastricht
101 Andreas Nissel M 1609 SF Baesweiler  
102 Pol Winkin M 1607 Les Pions Perlé  
103 Manfred Gross M 1603 Schachverein Turm Muelheim 1931 e.V.  
104 Luc Oosterlinck M 1602 De Drie Torens Gent  
105 Stephan Van Der Hagen M 1597 SC Oostermoer  
106 Dirk Franz M 1597 Schachklub Heimerzheim  
107 Paul Lemmens M 1594 De Juiste -Z-
108 Hans-jürgen Fabi M 1592 Schaesberg
109 Mick Godding M 1590 De Juiste -Z-
110 Maikel van Ginneken M 1590 SV De Raadsheer  
111 Paul Bokern M 1589 De Juiste -Z-
112 Egbert Bergsma M 1589 Pion  
113 Willy Swijsen M 1584 O'Kelly  
114 Loek Van Der Hagen M 1581 Groninger Combinatie  
115 Robin Hermanussen M 1580 Vianen / DVP  
116 Joop Dekens M 1580 De Juiste -Z-
117 Eliza de Jong V 1579 SV Goes  
118 Sake Jan de Boer M 1576 De Paardensprong  
119 Rob Haarsma M 1574 De Postertoren
120 Mikhail Akulov M 1573 SC Leopoldsburg  
121 Bram Albertus M 1569 SV Promotie  
122 Jephte Lafour M 1565 MSV  
123 Wout Verboven M 1565 Dolle toren Leuven  
124 Lennart Heijnen M 1560 Charlois Europoort  
125 Nico Buurman M 1560 Vlissingen  
126 Jos van Ginneken M 1558 De Raadsheer  
127 Marcel Kusse M 1557 EsPion  
128 Peter de Vrieze M 1556 Zierikzee  
129 Alexander Rutten M 1553 ESV Eindhoven  
130 Aldo Oxener M 1552 SC woerden  
131 Duncan Klaren M 1551 SV Almere  
132 Jord Ypma M 1542 Stormpionnen  
133 Han Feenstra M 1540 RSC Belgisch Park  
134 Johanna Sturm V 1538 Voerendaal
135 Johan Dijkstra M 1532 KNSB Ratinghouder  
136 Dominggus Paays M 1531 Krimpen  
137 Joop Dragstra M 1526 Het Witte Paard  
138 Meindert Caudron M 1521 Gambiet Opwijk  
139 Enrico Follesa M 1520 Boey Temse  
140 Elias De Reese M 1519 STB / KGSRL Gent  
141 Alicia Akulova V 1518 SC Leopoldsburg  
142 Mika Rutjens M 1515 SV Deurne  
143 Gregor Waskowsky M 1509 LSG  
144 Thao Nguyen M 1505 sv Klim-op  
145 Dalya Mang V 1505 SV Almere / Moira-Domtoren  
146 Jochum de Boer M 1504 Franeker  
147 Nosratollah Mohammadi Nia M 1502 DJK Aufwärts Aachen  
148 Ovi Mitran M 1501 Brasschaak  
149 Marno van der Maas M 1500    
150 Geurt van de Wal M 1500 UCS De Rode Loper  
151 Constantin Schmitz M 1500 Schachverein Sindorf 1965  
152 Jimmy Zheng M 1494 Almere  
153 Freddy Oosterlinck M 1493 LSV Chesspirant  
154 Tim Lennartz M 1491 DJK Arminia Eilendorf  
155 Sara Martinez V 1491 SV Wageningen + SV de Toren  
156 Laurin Perkampus M 1485 SG Kohlscheid  
157 Tyani De Rycke V 1484 LSV-Chesspirant  
158 Marc Smits M 1483 HMC Den Bosch  
159 Jessie Mang V 1483 SV Almere / Moira-Domtoren  
160 Lorin Arnold M 1478 Leiderdorp  
161 Jan Oord M 1477 vd linde  
162 Carsten van der Hoeven M 1471 SV Voorschoten  
163 Rutger Mauritz M 1470 Lelystadse Schaakvereniging  
164 Simon Karsten M 1469 't Pionneke
165 Roel Steinhart M 1464 Reynaerde  
166 Sarah Baltic V 1459 SG Bochum 31  
167 Dionne Wigboldus V 1456 SISSA  
168 Kasper Bleeker M 1456 Caïssa  
169 Nikolas Müller M 1453 DJK Aufwärts Aachen  
170 Billy Buelen M 1439 O'Kelly Hasselt  
171 Jerry Sandifort M 1439 Spijkenisse  
172 Elnathan Ghebreab M 1437 Klimop
173 Toon Rutjens M 1437 SV Deurne  
174 Tim Weynjes M 1436 Philidor Genk  
175 Kavya Raulji V 1435 Almere  
176 Bernd Schueler M 1417 SC Gerthe 46 - Werne  
177 Daan Baselmans M 1409 STB  
178 Cindy Harder V 1409 Eisden  
179 Siegmar Saul M 1404 Schachclub Bonn Beuel  
180 Christopher Schramm M 1403 Bedburger SV  
181 Jos Winkin M 1402 Les Pions Perlé  
182 Harry Nietsch M 1398 Maastricht
183 Arne Nemegeer M 1398 RAPID AALTER  
184 Dimitri ten Have M 1396 Blerick
185 Paul Stoffer M 1395 Velpse sv  
186 Ties Dumont M 1395 Voerendaal
187 Paul Wiedenbruch M 1391 Düsseldorfer SK  
188 Marco Barbaric M 1390 SVG Übach-Palenberg  
189 Frank Beusen M 1390 ASC  
190 Jan Schoffelen M 1381 Heerlen
191 Andre Klaren M 1365 SV Almere  
192 Rezar Dominguez M 1355 Maastricht
193 Pierre-stephane Decruyenaere M 1349 L.S.V.-Chesspirant  
194 Rik Boudry M 1345 LSV-Chesspirant  
195 Luuk Weidema M 1342 Voorschoten  
196 Marjolein Aarten V 1329 Schaakvereniging Amsterdam West  
197 Valerie Janssen V 1328 UVS  
198 Maria Burgsma V 1327 JSV SISSA  
199 Guido Heuts M 1320    
200 Ella Welling V 1316 JSV SISSA  
201 Klaus Olek M 1313 Schachclub Limperich e.V.  
202 Peter Timmermans M 1311 Venlo
203 Klaas Jan Koedijk M 1311 De Waagtoren Alkmaar  
204 Jo Laureys M 1310 LSV-Chesspirant  
205 Peter Boesmans M 1297 Centrumpion  
206 Krista Dethier V 1293 O'Kelly Hasselt  
207 Bert Gerards M 1278 GESS
208 Alex Hebels M 1270 huisschaker  
209 Guy Kanbier M 1254 SV Promotie  
210 Thomas Kutchoukov M 1232 Almere  
211 Ruud Meuleman M 1229 Schaakstad Apeldoorn  
212 Jeffrey Becker M 1221 KNSB Ratinghouder  
213 Tim Busscher M 1218 KNSB Ratinghouder  
214 Eline Gelders V 1217 De vier pionnen  
215 David ter Weele M 1207    
216 Simone Van Goethem V 1205 LSV-Chesspirant  
217 Meri Bahadoer V 1189 Charlois Europoort  
218 Elise Borgelioen V 1187 STB  
219 Hanne Gelders V 1179 De vier pionnen  
220 Lias De Smedt V 1168 LSV-Chesspirant  
221 Ruurd Admiraal M 1165 Almere  
222 Brendan Lieuw M 1165 Almere  
223 Midhulan Aravindan M 1154 SV Würselen 1926 e.V.  
224 Anton Kaiser M 1147 Schachverein 1925 Hürth-Berrenrath  
225 Marte Gelders V 1145 De vier pionnen  
226 Jan Hilverda M 1143 Gütersloher SV  
227 Wendy Huang V 1109 ESV/Topschaak Brabant  
228 Mandy Zheng V 1109 SV Almere  
229 Dylan Achuthan M 1106 SV Klimop  
230 Lars Rutjens M 1103 SV Deurne  
231 Oscar Klaren M 1078 SV Almere  
232 Oliver Lokietek M 1064 SVG Alsdorf  
233 Andries Meijer M 1056 Schaakwoude  
234 Hugo Froeyman M 1050 KMSK  
235 Tom Koolen M 1035 De Juiste -Z-
236 Jule Cordes V 1033 Caissa Amsterdam & VAS  
237 Dien Slangen V 1028 Maastricht
238 Jo Sonck M 1002 LSV-Chesspirant  
239 Leen Smis V 996 LSV-Chesspirant  
240 Veerle Ongenae V 906 LSV-Chesspirant  
241 Mano Deckers M 859 msv vsm  
242 Steve Koot M 830 S.V. De Vughtse Toren  
243 Konrad Mackiewicz M 824 SVG Alsdorf  
244 Jean Luc Bormann M 797 SVG Alsdorf  
245 Marlon Güldenberg M 726 SVG Alsdorf  
246 Artem Tykhonov M 467 SV Almere  
247 Flore Gelders V 0 De vier pionnen  
248 Carine Verdeyen V 0 Philidor Genk  

Deze website wordt gesponsord door:


Limburgse
Schaakbond