Deelnemers groep B

Lijst sorteren op:

Totaal aantal deelnemers: 129

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1 Arjan van Lith M 2100 W.S.G.  
2 Bob Merx M 2076 Voerendaal
3 Jorden Bratuszewski M 2058 Houthalen-Oost  
4 Stefan Hütte M 2054 Schachfreunde Werden 1924/80  
5 Ronald Ritsema M 2048 Caïssa-Eenhoorn  
6 Jörg Cornelius M 2042 SVG Übach-Palenberg  
7 Charlie Tang M 2041 WLC  
8 Erwin Kalle M 2038 STB  
9 Rainer Zwick M 2037 SC Bellheim  
10 Patrick Boons M 2031 Boey Temse  
11 Erik De Coninck M 2031 Houthalen-Oost  
12 Joris Leertouwer M 2031 Paul Keres  
13 Stephane Carcan M 2029 Landen  
14 Sander Bachaus M 2027 Voerendaal
15 Siem van Dael M 2026 Venlo
16 Marcel Marentini M 2023 SC Bodan  
17 Mick van Randtwijk M 2012 ASV  
18 Matthijs Dijkstra M 2012 HMC Den Bosch  
19 Tyro Bekedam M 2010 Kennemer Combinatie  
20 Norbert Krüger M 2008 Ratinger SK  
21 Jerzy Cebula M 2008 HSC Helmond  
22 Wolfgang Weiler M 2007 Godesberger SK  
23 Maarten-jan Oosterman M 2003 Maastricht
24 Filip Borst M 2000 Charlois Europport  
25 Jan Hellenberg M 1996 Leids Schaakgenootschap  
26 Stefan Berger M 1994    
27 FM Juan Pablo De Mey De Mey M 1990 Maastricht
28 David Whitmire M 1989 PTSV Aachen  
29 Lucas Gortemaker M 1989 RSR Ivoren Toren  
30 Bernd Skutta M 1987 KKS Koeln  
31 Shridhar Rajashekarraju M 1985 ASV  
32 Jose Antonio Alonso M 1984 Blerick
33 Vadim Bondarchuk M 1983 Rheydter sv  
34 Bram de Vries M 1980 Zwols SG  
35 Sam Baselmans M 1978 STB  
36 Gerhart Bieberle M 1976 PTSV Aachen  
37 Stanley Yin M 1974 SC Caissa Schwarzenbach  
38 Jürgen Kleinert M 1968 SV 23 Böckingen  
39 Rene Snoeck M 1967 De Juiste -Z-
40 Timothy De Rycke M 1967 LSV-Chesspirant  
41 Theo van Orsouw M 1965 DD  
42 Gino de Mon M 1965 D.J.C.
43 Hans Ouwersloot M 1964 Maastricht
44 Melvin Holwijn M 1964 Charlois Europoort  
45 Bert Boons M 1963 Boey Temse  
46 Valeri Saizew M 1962 Schachverein Würselen 1926 e.V.  
47 Pim Blijlevens M 1961 HSC Helmond  
48 Ingeborg Jansen V 1955 WLC  
49 Nils Henrotte M 1954 Eschweiler Schachclub 1921 e.V.  
50 Paul de Freytas M 1951 SV Spijkenisse  
51 Marc Kocur M 1947 Philidor Genk  
52 Narcis Sofic M 1947 't Pionneke
53 Leo Rietveld M 1944 Raadsheer zundert  
54 Johannes Bertram M 1943 Europchess  
55 Bob Bishoen M 1940 SK Vegtlust  
56 Karl Schubert M 1938 Schaesberg
57 Arent Luimes M 1934 W.S.G.  
58 Harrie Boerkamp M 1934 Promotie  
59 WFM Heini Puuska V 1931    
60 Rob Loose M 1930 't Pionneke
61 Arie van Diermen M 1929 En Passant  
62 Didier Piron M 1927 Namen  
63 Jan Willem Koelmans M 1926 DD  
64 Siegfried Coenen M 1925 Sgem. 1955 Hochneukirch  
65 Ingo Liebing M 1924 Schachklub Dulmen 1952 e.V.  
66 Sjoerd Van Roon M 1922 STB  
67 Han Schuurmans M 1921 WSG  
68 Johan Wuijts M 1920 HSC Helmond  
69 Ritsaart Willockx M 1920    
70 Richard Valenta M 1920 Schachclub Kevelaer 1948 e.V.  
71 Klaas Veldhuijsen M 1917 Paul Keres  
72 Quintin Van De Seijp M 1911 S.G. Amersfoort  
73 Daniel Haves M 1904 Schachclub Hiltrup 86  
74 Marcel Krosenbrink M 1904 WSG  
75 Olivier Wlogalski M 1900 CRELEL  
76 Lucas Nguyen M 1898 sv Krimpen a/d IJssel  
77 Willi Meul M 1898 SV Hürth-Berrenrath  
78 Luuk Saris M 1897 De vrije pion  
79 René Pijlman M 1893 Caissa  
80 Jimmy Geboers M 1892 Schaakvelden
81 René Behr M 1891 SC Cochem  
82 Peter Hoomans M 1889 Caissa  
83 Fabio De Block M 1889 Gambiet Opwijk  
84 Dennis Mienis M 1887 Bergen  
85 Lothar Knebel M 1886 SC Ueberlingen  
86 Dirk Goes M 1883 Zukertort Amstelveen  
87 Caspar Kruijf M 1882 Almere  
88 Eric Porteman M 1880 CRELEL  
89 Oeyvind Boe M 1880 Europchess  
90 Detlef Roefe M 1880 Schachvereinigung Alsdorf  
91 Machteld van Foreest V 1878 Groninger Combinatie  
92 Jeroen Cillen M 1876 De Vier Pionnen Houthalen-Oost  
93 Stefan Timmermans M 1872 SV Landen  
94 Jan Broekhuis M 1870 Leudal
95 Gernot Dr. Klein M 1868 PTSV Aachen  
96 Rainer Staudte M 1865 Muldental Wilkau-Haßlau  
97 Jan Bettman M 1861 Moira-Domtoren  
98 Jip Damen M 1859 SV Voorschoten  
99 Armin Schlömer M 1857    
100 Ashraf Ibrahim M 1851 Maastricht
101 Giorgia Miracola V 1850    
102 Iwahn Apon M 1848 SC Dordrecht  
103 Ruud Verhoef M 1847 ASV  
104 Johan van de Griend M 1845 Dordrecht  
105 William Boudry M 1845 LSV-Chesspirant  
106 Zoltan Timar-geng M 1844 SV Lingen  
107 Arjan Plug M 1844 Daniel Noteboom  
108 Johnny Jensen M 1842 Aros  
109 Vincent Wolters M 1841 Persoonijk lid KNSB  
110 Domien Kuijpers M 1840 Eisden  
111 Lars van Schooten M 1839 Mat-Ador  
112 Luuk Baselmans M 1838 STB  
113 Jaap van den Berg M 1833 SV Promotie  
114 Rob Freer M 1833 ASV de Waagtoren  
115 Bert Coenen M 1829 Schaesberg
116 WCM Elsa Blond Hanten V 1825 Le Cavalier Differdange  
117 Kristian Frederiksen M 1824 Europchess  
118 Gilbert Leentjens M 1823 GESS
119 Niek Oostvogels M 1822 SV De Raadsheer  
120 Monika Braje V 1822 SK Lehrte  
121 Hans de Lange M 1815 Waagtoren  
122 Fred Lucas M 1814 UCS De rode loper  
123 Ronny Willen M 1811 SK. Eisden  
124 Daniel Kutchoukov M 1810 Almere  
125 Richard Koes M 1810 L.S.C. Philidor  
126 Emma de Vries V 1809 UVS  
127 Yichen Han M 1808 ESV  
128 Niclas Hommel M 1808 TSG Oberschöneweide  
129 Jonas Dietz M 1756 SV Würselen  

Deze website wordt gesponsord door:


Limburgse
Schaakbond