Deelnemers groep C

Lijst sorteren op:

Totaal aantal deelnemers: 222

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1 Stephan Meskens M 1854 Gambiet Opwijk  
2 Arjan Plug M 1851 Daniel Noteboom  
3 Gerhard Moog M 1850 SF Baesweiler  
4 David Rutten M 1839 Reynaerde  
5 Joep Peeters M 1832 HSC Helmond  
6 Jo Engels M 1817 Kerkrade
7 Gerard Kastelein M 1800 Shah Mata  
8 Lev Akulov M 1797 Leopoldsburg  
9 Jan Londers M 1795 LSV-Chesspirant  
10 René Weerts M 1795 D.J.C.
11 Florian Schicktanz M 1793 SV Erkenschwick  
12 Marco Braam M 1793 ASV  
13 Willem Kuiper M 1788 SV Sliedrecht  
14 Dries Wedda M 1782 SV de Toren/DSG Pallas  
15 Jorrit Havermans M 1780 SV de Raadsheer  
16 Ferry Zatyko M 1776 LSV-Chesspirant  
17 Leonardo Korinth M 1775 Schaesberg/Aufwärts St. Josef Aachen
18 Michael Kronseder M 1775 SV Hürth-Berrenrath  
19 Harrie Boom M 1769 EsPion  
20 Martijn Stoker M 1768 SV Sliedrecht  
21 Jürgen Gburek M 1767 Übach-Palenberg  
22 Joost Stoker M 1767 SV Sliedrecht  
23 Gereon Lex M 1766 SK Schweich  
24 Stefan Meyer M 1763 SF Grevenbroich  
25 Luuk Baselmans M 1762 Topschaak Brabant / T.S.V. Rochade  
26 Florian Bauer M 1761 SK Lauffen  
27 Jan Sulman M 1760 SV Sliedrecht  
28 Danny Arns M 1753 Schaesberg / Baesweiler
29 John Corvers M 1751 Hoensbroek / Max Euwe
30 Ton Mestrom M 1744    
31 Gregor Waskowsky M 1741 Leidsch Schaakgenootschap  
32 Ed Eveleens M 1738 Promotie  
33 Alexander van Setten M 1733 MSV Meppel  
34 Hans-Ferdinand Stuch M 1733 Bonn-Beuel  
35 Peter Bruls M 1730 Hoensbroek / Max Euwe
36 Georges Marechal M 1721 Crelel  
37 Vlad Omota M 1712 Kennemer Combinatie  
38 William Boudry M 1708 LSV-Chesspirant  
39 Lucas De Jong M 1706 Strijdt Met Beleid  
40 Christiaan Beukema M 1702 Topschaak Brabant  
41 Jan Boer M 1702 Sc. Assen en NSVG.  
42 Wim van Laatum M 1700    
43 Michaël - Henry M 1693 Tal 621  
44 Franz Johnen M 1693 SVG Alsdorf  
45 Ovie Solomon Adagha M 1690    
46 Huib Vriens M 1689 Caissa Amsterdam  
47 William Gijsen M 1686 SV Sliedrecht  
48 John Uckerman M 1680 Schaesberg
49 Franz Dieter Krug M 1680 Schaesberg/Alsdorf
50 Luc Oosterlinck M 1677 Vrijschakers Landegem  
51 Frank Hauffe M 1675 Oberhausener SV  
52 Antoine Snyers M 1674 Landen  
53 Alicia Akulova V 1673 Leopoldsburg  
54 Klaas Been M 1671 Bussums Schaakgenootschap  
55 Peter Vis M 1670 SV Sliedrecht  
56 Marcel de Schepper M 1670 KSK Deurne  
57 Nicolas Vanden Bossche M 1669 LSV Chesspirant  
58 Urbain Vaneylen M 1669 O'Kelly Hasselt  
59 Sophie Welling V 1669 SISSA  
60 Matthias Goddé M 1669 Moretus Hoboken  
61 Geert Smet M 1660 Schaakclub Leuven Centraal  
62 Wim Veelenturf M 1659 SC Woerden  
63 Pascal Woyave M 1659 Alsdorf/CRELEL  
64 Simon Karsten M 1654 't Pionneke
65 Jorik Klein M 1652 SV Sliedrecht  
66 Frans Lipperts M 1650 Voerendaal
67 Marie Mitran V 1650 Brasschaak  
68 Peter de Putter M 1644 Terneuzen  
69 Patrick Voßen M 1641 Schaesberg / Baesweiler
70 Marcel Klein M 1641 SV Sliedrecht  
71 Mike Liston M 1640    
72 Maikel van Ginneken M 1637 De Raadsheer  
73 Fleur Swennen V 1635 Neerpelter Schaakkring/Topschaak Brabant  
74 Daniel Kutchoukov M 1635 SV Almere  
75 Andreas Nissel M 1633 SF Baesweiler  
76 Richard Orbons M 1630 Kerkrade
77 Henri Hartog M 1630 SV Sliedrecht  
78 Pieter van Foreest M 1630    
79 Rick Kompaan M 1624 WES  
80 Stef Bondroit M 1621 LSV-Chesspirant  
81 Torben Reipen M 1619 SG Hochneukirch  
82 Heinrich Bauchmüller M 1617 SV Turm 1972 Merzenich  
83 Hans-Jürgen Fabi M 1617 Schaesberg/Baesweiler
84 Lucien Boons M 1613 Club64 Beveren  
85 Joppe Raats M 1610 Topschaak Brabant  
86 René Coenjaerts M 1610 Schaesberg / Baesweiler
87 Paul Koks M 1606 't Pionneke
88 Arthur Maters M 1602 SV De Toren  
89 Sagar Sriramagiri M 1600    
90 Jos Uiterwijk M 1600 Maastricht
91 Kylian Bijvank M 1598 Moira-Domtoren  
92 Jos van Ginneken M 1598 De Raadsheer  
93 André Maaß M 1593 Aachener Schachverein  
94 Dominic Fortenbacher M 1592 Gütersloher Schwächeren  
95 Yichen Han M 1588 ESV/Topschaak Brabant  
96 Rene Chappin M 1585 D.J.C.
97 Frans Heman M 1585 Voerendaal
98 Constantijn Beukema M 1585 Topschaak Brabant  
99 Mahesh Patil M 1574 HWP Haarlem  
100 Marcel Kusse M 1571 EsPion  
101 Sake Jan de Boer M 1563 Pers. KNSB lid/De Paardensprong  
102 Herbert Tulleken M 1562 SV Amsterdam West  
103 Paul Lemmens M 1547 De Juiste -Z-
104 Ovi Mitran M 1546 Brasschaak  
105 Willy Swijsen M 1546 O'Kelly Hasselt  
106 Joop Dekens M 1543 De Juiste -Z-
107 Dolrish Aguillon M 1542 Braschaak  
108 Kobus Michielsen M 1542 Topschaak Brabant  
109 Robert de Vries M 1541 D.J.C.
110 Nosratollah Mohammadi Nia M 1537 DJK Aufwärts Aachen  
111 Hans Reusink M 1523 Eindhovense S.V.  
112 Aldo Oxener M 1509 Woerden  
113 Stephan Van Der Hagen M 1508 SC Haren  
114 Parcival Rogge M 1508 L.S.V. Chesspirant  
115 Jurgen de Haan M 1506 SV Sliedrecht  
116 Jimmy Zheng M 1505 SV Almere  
117 Wim Smit M 1502 Veendam  
118 Ramin De Cocq M 1498 Topschaak Brabant / Geelse schaakkring  
119 Ike Tjin A Lien M 1495 Voorburg  
120 Paul Goddé M 1494 Hoboken/Topschaak Brabant  
121 Borna Mohammadi Nia M 1489 DJK Aufwärts Aachen  
122 Mikhail Akulov M 1483 Leopoldsburg  
123 Paul de Vries M 1482 GESS
124 Anna Martinez V 1480 SV de Toren  
125 Juliette Sleurs V 1480 Neerpelter Schaakclub  
126 Frank Beusen M 1468 ASC  
127 Marc Smits M 1466 HMC Calder  
128 Roel Steinhart M 1465 Reynaerde  
129 Carsten van der Hoeven M 1463 SV Voorschoten  
130 Bert Loedeman M 1460 SGAmersfoort  
131 Freddy Oosterlinck M 1456 LSV-Chesspirant  
132 Kevin Brands M 1452 De Waagtoren  
133 Reza Dominguez M 1444 Maastricht
134 Frank Mertens M 1440 Hoensbroek / Max Euwe
135 Rob Haarsma M 1434 De Postertoren
136 Jessie Mang V 1423 Moira-Domtoren / Almere  
137 Michiel van den Berg M 1402 SV Sliedrecht  
138 Miki Nieczyporowski M 1395 Venlo
139 Alex Cambray Orrason M 1394 Hrókar alls fagnaðar  
140 Luc Smet M 1387 Boey Temse  
141 Toon Rutjens M 1375 SV Deurne  
142 Sara Martinez V 1373 SV de Toren, Arnhem  
143 Dimitri ten Have M 1365 Tegelen
144 Loek Van der Hagen M 1362 SC Haren  
145 Jo Laureys M 1359 LSV-Chesspirant  
146 Victor Muntean M 1358 JSC de Pionier, Helmond, STB  
147 Christian-Jack van den Heede M 1357 Caballos  
148 Rik Boudry M 1354 LSV-Chesspirant  
149 Lies Michielsen V 1348 Topschaak Brabant  
150 Nina de Putter V 1338 Terneuzen  
151 Louise Vanderstappen V 1330 Topschaak Brabant  
152 Jan Schoffelen M 1329 Heerlen/Schaesberg
153 Luuk Weidema M 1328 SV Voorschoten  
154 Marieke de Lange V 1324 Sv HEC  
155 Krista Dethier V 1313 O'Kelly  
156 Jord Ypma M 1308 Stormpionnen  
157 Raph Eijkenboom M 1290 RDS  
158 Robbe Lenaerts M 1289 Philidor Genk  
159 Mika Rutjens M 1279 SV Deurne  
160 Tyani De Rycke V 1275 LSV-Chesspirant  
161 Peter Boesmans M 1269 Centrumpion  
162 Mano Deckers M 1268 Maastricht
163 Valerie Janssen V 1268 UVS  
164 Pierre-Stéphane Decruyenaere M 1258 L.S.V.-Chesspirant  
165 Fk Cheng M 1251    
166 Thomas Kutchoukov M 1240 SV Almere  
167 Luuc Baltus M 1238 SG Amersfoort  
168 Nyuk Lyn Cchung M 1229 Botwinnik  
169 Ruurd Admiraal M 1226 Schaakclub Almere  
170 Robert Bloem M 1214 Opening 64  
171 Adrian Muntean M 1210 JSC de Pionier, Helmond  
172 David ter Weele M 1208 Schaakclub Maastricht  
173 Eline Gelders V 1206 De vier pionnen , Houthalen-oost  
174 Pierre Valembois M 1190 La Tour d'Ans  
175 Hanne Gelders V 1178 De vier pionnen, Houthalen - oost  
176 Dominggus Paays M 1174 Krimpen a/d Ijssel  
177 Tim Weynjes M 1173 Philidor Genk  
178 Maiko van Dalen M 1170 RDS  
179 Johan Gijsen M 1167 SV Sliedrecht  
180 Kasper Bleeker M 1142 Caïssa  
181 Jorn Torenbosch M 1102 SISSA  
182 Laurens Ekker M 1075 Tegelen/Topschaak Brabant
183 Paul Wiedenbruch M 1070 Düsseldorfer Schachklub  
184 Jie-ren Tjin A Lien M 1060 Voorburg  
185 Justus Heinze M 1050 SF Baesweiler  
186 Mireille Rubert V 1041 S.G. Rijswijk  
187 Chi Yun Cchung M 1027 Botwinnik  
188 Dien Slangen Knuit V 1003 Maastricht
189 Maria Burgsma V 1002 SISSA  
190 Jo Sonck M 981 LSV-Chesspirant  
191 Lisa Sonck V 980 LSV-Chesspirant  
192 Duncan Klaren M 957 SV Almere  
193 Lias De Smedt M 904 LSV-Chesspirant (België)  
194 Meri Bahadoer V 898 Charlois Europoort  
195 Jose de Goede V 894 Opening 64  
196 Astrid Linschoten V 864 Bergen
197 Tom Koolen M 862 De Juiste -Z-
198 Daan Baselmans M 858 Topschaak Brabant / T.S.V. Rochade  
199 Cinderella Harder V 852 D.J.C.
200 Aadi Patwardhan M 832 VAS  
201 Oliver Lokietek M 830 Alsdorf  
202 Dylan Achuthan M 791 SSV Klimop  
203 Konrad Mackiewicz M 776 Alsdorf  
204 Ella Welling V 765 SISSA  
205 Jean Luc Borrmann M 753 Alsdorf  
206 Daan Hubers V 719 Sv De combinatie  
207 Loek Haast M 684 JSC de pionier, STB  
208 Steve Koot M 619 De Vughtse Toren  
209 Felix Muntean M 616 JSC de Pionier, STB  
210 Ties Dumont M 566 Voerendaal
211 Lars Rutjens M 414 SV Deurne  
212 Dalya Mang V 392 Moira-Domtoren / Almere  
213 Sven de Putter M 371 Terneuzen  
214 Marlon Güldenberg M 368 Schachvereinigung 1928 Alsdorf e.V.  
215 Mandy Zheng V 334 SV Almere  
216 Frank Weynjes M 0    
217 Quinten Weynjes M 0 Philidor Genk  
218 Carine Verdeyen V 0 Philidor Genk  
219 Daniël de Bruin M 0 Sliedrecht  
220 Gaurav Kumar M    
221 Carmen Oostdam V    
222 Elias de Reese M KGSRL Gent  

Deze website wordt gesponsord door:


Limburgse
Schaakbond