Deelnemers groep C

Lijst sorteren op:

Totaal aantal deelnemers: 114

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1 Gerard Kastelein M 1833 Erasmus  
2 Sjoerd Rookus M 1831 JSV SISSA / Zwols S.G.  
3 Christian Kaufung M 1807 TV Bruckhausen  
4 Pim Lammes M 1793 Tegelen
5 Jeroen Frijling M 1793 Alphense SC  
6 Machteld van Foreest V 1790 Groninger Combinatie  
7 Meile Tamminga M 1789 SHTV  
8 Joep Peeters M 1788 HSC Helmond  
9 Jan Londers M 1787 LSV-Chesspirant  
10 Dirk Ratzkowski M 1784 Walsumer Schachclub 72 e.V.  
11 Harrie Boom M 1782 EsPion  
12 Alexander van Setten M 1773 MSV Meppel  
13 Lev Akulov M 1764 SC Leopoldsburg  
14 Pieter van Foreest M 1758 Groninger Combinatie  
15 Michael Kronseder M 1754 SV 1925 Hürth-Berrenrath  
16 Ed Eveleens M 1742 Promotie  
17 Robbert Decruyenaere M 1735 L.S.V.-Chesspirant  
18 Ludwig Lennartz M 1734 DJK Arminia Eilendorf  
19 Arthur Maters M 1730 SV De Toren  
20 Franz Johnen M 1711 SVG Alsdorf  
21 Kevin Brands M 1711 Waagtoren  
22 Hans-Ferdinand Stuch M 1707 SC Bonn-Beuel  
23 Ferry Zatyko M 1702 LSV-Chesspirant  
24 Ike Tjin A Lien M 1699 SV Voorburg  
25 Lucas de Jong M 1689 SMB  
26 Rick Kompaan M 1685 WES  
27 Wim Veelenturf M 1683 SC Woerden  
28 Kylian Bijvank M 1678 Moira-Domtoren  
29 Ramin De Cocq M 1670 STB  
30 Bert Loedeman M 1663 SGAmersfoort  
31 Piet Ulburghs M 1651 Heusden  
32 Michael Havenith M 1638 SV Würselen 1926 e. V.  
33 Franz-dieter Krug M 1630 Schaesberg
34 Jie-ren Tjin A Lien M 1626 SV Voorburg  
35 Ton De Vries M 1626 Wijker Toren  
36 Marie Mitran V 1625 Brasschaak  
37 Antoine Snyers M 1624 Landen  
38 Kevin Deider M 1618 Schaesberg
39 Mike Liston M 1611    
40 Stephan Van Der Hagen M 1597 SC Oostermoer  
41 Hans-jürgen Fabi M 1592 Schaesberg
42 Maikel van Ginneken M 1590 SV De Raadsheer  
43 Loek Van Der Hagen M 1581 Groninger Combinatie  
44 Sake Jan de Boer M 1576 De Paardensprong  
45 Rob Haarsma M 1574 De Postertoren
46 Mikhail Akulov M 1573 SC Leopoldsburg  
47 Jos van Ginneken M 1558 De Raadsheer  
48 Marcel Kusse M 1557 EsPion  
49 Aldo Oxener M 1552 SC woerden  
50 Duncan Klaren M 1551 SV Almere  
51 Jord Ypma M 1542 Stormpionnen  
52 Dominggus Paays M 1531 Krimpen  
53 Enrico Follesa M 1520 Boey Temse  
54 Elias De Reese M 1519 STB / KGSRL Gent  
55 Alicia Akulova V 1518 SC Leopoldsburg  
56 Mika Rutjens M 1515 SV Deurne  
57 Gregor Waskowsky M 1509 LSG  
58 Dalya Mang V 1505 SV Almere / Moira-Domtoren  
59 Thao Nguyen M 1505 sv Klim-op  
60 Ovi Mitran M 1501 Brasschaak  
61 Jimmy Zheng M 1494 Almere  
62 Freddy Oosterlinck M 1493 LSV Chesspirant  
63 Christopher Schramm M 1490 Bedburger SV  
64 Laurin Perkampus M 1485 SG Kohlscheid  
65 Tyani De Rycke V 1484 LSV-Chesspirant  
66 Jessie Mang V 1483 SV Almere / Moira-Domtoren  
67 Marc Smits M 1483 HMC Den Bosch  
68 Kasper Bleeker M 1456 Caïssa  
69 Bert Gerards M 1439 GESS
70 Toon Rutjens M 1437 SV Deurne  
71 Kavya Raulji V 1435 Almere  
72 Cindy Harder V 1409 Eisden  
73 Harry Nietsch M 1398 Maastricht
74 Dimitri ten Have M 1396 Blerick
75 Ties Dumont M 1395 Voerendaal
76 Paul Wiedenbruch M 1391 Düsseldorfer SK  
77 Frank Beusen M 1390 ASC  
78 Elnathan Ghebreab M 1382 Capelse S.V.
79 Andre Klaren M 1365 SV Almere  
80 Fon Kee Cheng M 1359 KNSB Ratinghouder  
81 Pierre-stephane Decruyenaere M 1349 L.S.V.-Chesspirant  
82 Rik Boudry M 1345 LSV-Chesspirant  
83 Marjolein Aarten V 1329 Schaakvereniging Amsterdam West  
84 Valerie Janssen V 1328 UVS  
85 Klaas Jan Koedijk M 1311 De Waagtoren Alkmaar  
86 Jo Laureys M 1310 LSV-Chesspirant  
87 Gottfried Pawlik M 1303 Walsumer Schachclub 72 e.V.  
88 Peter Boesmans M 1297 Centrumpion  
89 Aadi Patwardhan M 1271 VAS  
90 Thomas Kutchoukov M 1232 Almere  
91 Ruud Meuleman M 1229 Schaakstad Apeldoorn  
92 Simone Van Goethem V 1205 LSV-Chesspirant  
93 David ter Weele M 1200    
94 Meri Bahadoer V 1189 Charlois Europoort  
95 Lias De Smedt V 1168 LSV-Chesspirant  
96 Ruurd Admiraal M 1165 Almere  
97 Suvan Patwardhan M 1165 VAS  
98 Anton Kaiser M 1147 Schachverein 1925 Hürth-Berrenrath  
99 Jan Hilverda M 1143 Gütersloher SV  
100 Wendy Huang V 1109 ESV/Topschaak Brabant  
101 Mandy Zheng V 1109 SV Almere  
102 Dylan Achuthan M 1106 SV Klimop  
103 Lars Rutjens M 1103 SV Deurne  
104 Jephte Lafour M 1100 MSV  
105 Leen Smis V 1100 LSV-Chesspirant  
106 Veerle Ongenae V 1100 LSV-Chesspirant  
107 Oscar Klaren M 1078 SV Almere  
108 Oliver Lokietek M 1064 SVG Alsdorf  
109 Dien Slangen V 1028 Maastricht
110 Jo Sonck M 1002 LSV-Chesspirant  
111 Steve Koot M 830 S.V. De Vughtse Toren  
112 Konrad Mackiewicz M 824 SVG Alsdorf  
113 Jean Luc Bormann M 797 SVG Alsdorf  
114 Marlon Güldenberg M 726 SVG Alsdorf  

Deze website wordt gesponsord door:


Limburgse
Schaakbond