Participants groep C

Order list by:

Total number of participants: 54

Nat Name Sex Rat Club Lim
1 Gerard Kastelein M 1833 Erasmus  
2 Christian Kaufung M 1807 TV Bruckhausen  
3 Pim Lammes M 1793 Tegelen
4 Machteld van Foreest F 1790 Groninger Combinatie  
5 Meile Tamminga M 1789 SHTV  
6 Jan Londers M 1787 LSV-Chesspirant  
7 Dirk Ratzkowski M 1784 Walsumer Schachclub 72 e.V.  
8 Harrie Boom M 1782 EsPion  
9 Pieter van Foreest M 1758 Groninger Combinatie  
10 Michael Kronseder M 1754 SV 1925 Hürth-Berrenrath  
11 Ed Eveleens M 1742 Promotie  
12 Robbert Decruyenaere M 1735 L.S.V.-Chesspirant  
13 Arthur Maters M 1730 SV De Toren  
14 Franz Johnen M 1711 SVG Alsdorf  
15 Ike Tjin A Lien M 1699 SV Voorburg  
16 Ramin De Cocq M 1670 STB  
17 Bert Loedeman M 1663 SGAmersfoort  
18 Jie-ren Tjin A Lien M 1626 SV Voorburg  
19 Antoine Snyers M 1624 Landen  
20 Kevin Deider M 1618 Schaesberg
21 Stephan Van Der Hagen M 1597 SC Oostermoer  
22 Hans-jürgen Fabi M 1592 Schaesberg
23 Loek Van Der Hagen M 1581 Groninger Combinatie  
24 Rob Haarsma M 1574 De Postertoren
25 Marcel Kusse M 1557 EsPion  
26 Heinz Esser M 1539 SV 1925 Hürth - Berrenrath  
27 Dominggus Paays M 1531 Krimpen  
28 Enrico Follesa M 1520 Boey Temse  
29 Mika Rutjens M 1515 SV Deurne  
30 Gregor Waskowsky M 1509 LSG  
31 Thao Nguyen M 1505 sv Klim-op  
32 Freddy Oosterlinck M 1493 LSV Chesspirant  
33 Laurin Perkampus M 1485 SG Kohlscheid  
34 Tyani De Rycke F 1484 LSV-Chesspirant  
35 Kasper Bleeker M 1456 Caïssa  
36 Bert Gerards M 1439 GESS
37 Toon Rutjens M 1437 SV Deurne  
38 Kavya Raulji F 1435 Almere  
39 Ties Dumont M 1395 Voerendaal
40 Paul Wiedenbruch M 1391 Düsseldorfer SK  
41 Frank Beusen M 1390 ASC  
42 Pierre-stephane Decruyenaere M 1349 L.S.V.-Chesspirant  
43 Rik Boudry M 1345 LSV-Chesspirant  
44 Marjolein Aarten F 1329 Schaakvereniging Amsterdam West  
45 Klaas Jan Koedijk M 1311 De Waagtoren Alkmaar  
46 Gottfried Pawlik M 1303 Walsumer Schachclub 72 e.V.  
47 Thomas Kutchoukov M 1232 Almere  
48 Ruud Meuleman M 1229 Schaakstad Apeldoorn  
49 Meri Bahadoer F 1189 Charlois Europoort  
50 Ruurd Admiraal M 1165 Almere  
51 Dylan Achuthan M 1106 SV Klimop  
52 Lars Rutjens M 1103 SV Deurne  
53 Dien Slangen F 1028 Maastricht
54 Steve Koot M 830 S.V. De Vughtse Toren  

This website is sponsored by:


Limburgse
Schaakbond